Ostukorv  

Tooteid ei ole

Saatmine 0,00 €
Käibemaks 0,00 €
Kokku 0,00 €

Hinnad käibemaksuga

Ostukorv Kassasse

Uudiskiri

Mustika keskuse kohvipood avatud iga päev !

GARANTIITINGIMUSED

 

1. ÜLDIST
1.1. Kohviekspress OÜ vahendab müüdavatele seadmetele tootja garantiid ja garantii protseduure, kuid ei teosta seadmetele garantiiremonti.


1.2. Garantiihoolduse teostamise aluseks on Kohviekspress OÜ poolt väljastatud arve (elektronposti teel või paberkujul) ja vigastamata seerianumbriga seade. Kui seadme seerianumber on rikutud või loetamatu, on garantiiremondi teostajal õigus keelduda tasuta garantiiremondist.


2. GARANTIIAEG
2.1. Garantiiperiood kehtib kuupäevast, mis on märgitud arvele.
2.2. Garantiiajal teostatud garantiihooldused garantii kehtivust ei pikenda.
2.3. Garantiiaja pikkus ja reageerimis- või hooldamisaja kestus on määratletud maaletooja poolt. Juhul, kui toodetega on kaasas garantiivihik, tuleb seda säilitada kogu garantiiaja vältel, ning esitada koos ostuarvega (vastasel juhul garantii ei kehti). Toote garantiiaeg on välja toodud tootekirjelduses.


3. GARANTII TEOSTAMINE
3.1. Garantiiremont teostatakse tootja hooldusesinduses. Klient viib seadme originaalpakendis autoriseeritud esindusse ja Klient kannab kõik kulutused seoses transpordiga.
3.2. Autoriseeritud hooldusesinduse puudumisel teostatakse garantiiremont tootjatehase kaudu. Sellisel juhul seadmete toimetamine garantiihoolduseks Kohviekspress OÜ-sse ja tagasi toimub kliendi kulul. Kui selgub, et antud juhtum ei kuulu garantii alla, siis tuleb remondikulud kanda kliendil (seejuures on kliendil õigus remondist keelduda).
3.3. Kui seadme remontimine garantiiajal osutub võimatuks ja selle tootmine on lõppenud asendab tootja või maaletooja seadme garantiikorras samaväärse või paremaga.


4. GARANTII ALLA EI KUULU
4.1. Kuluva iseloomuga osad (tihendid, voolikud, , jmt) ning pakend ja dokumentatsioon.
4.2. Ekspluatatsioonihäired ja füüsilised vigastused, mis on tekkinud tahtmatu või tahtliku füüsilise vigastuse tagajärjel või seadme sisemusse sattunud kõrvaliste esemete, vedelike, putukate, üleliigse tolmu jne. poolt.
4.4. Ekspluatatsioonihäired ja füüsilised vigastused, mis on tingitud ebatöökorras olevate elektrisüsteemide tagajärjel (maandusjuhtme puudumine jmt), elektrikatkestusest või võrgupinge kõikumisest.
4.5. Ekspluatatsioonihäired ja füüsilised vigastused, mis on põhjustatud mitte originaalosade või ebasobivate tarvikute kasutamisest.
4.6. Ekspluatatsioonihäired, mis on põhjustatud seadmete väärast kasutamisest, kasutamisjuhendi nõuete eiramine (toote kasutamine tavalisest erinevates keskkonnatingimustes).
4.7. Juhtmevabade seadmete akude mahtuvuse vähenemine.