Ostukorv  

Tooteid ei ole

Saatmine 0,00 €
Käibemaks 0,00 €
Kokku 0,00 €

Hinnad käibemaksuga

Ostukorv Kassasse

Uudiskiri

Mustika keskuse kohvipood avatud iga päev !

Durgol katlakivi eemaldusvahend

Durgol katlakivi eemaldusvahend

Durgol katlakivi eemaldusvahend 2x 125ml

Rohkem infot

8,11 € -

31SWE2125

Lisa ostukorvi

Durgol Swiss Espresso katlakivieemaldusaine, mis on spetsiaalselt mõeldud erinevate täisautomaatsete espresso- ja kohvimasinate hoolduseks.

Sobib hästi kõikidele Senseo masinatele ja ka Nespresso masinatele.

 

Pakend sisaldab kahte 125ml pudelit katlakivieemalduslahuse valmistamiseks.
Seega jätkub pakendis sisalduvast kogusest kaheks kasutuskorraks.

Padjakohvimasinad, millel on katlakivieemaldusprogrammi ei ole, kasutage toodet nii: 1 pudel Durgol Swiss Espresso vahendit lisage 1 liitrile veele. Kui veepaak on väiksem, kui 1 liiter (nt. Senseo Original) siis lisada 1 pudel Durgolit ja vett niipalju, et veepaak oleks täis.  Vajutage 2 tassi nupule ja korrake tegevust, kuni veepaak on tühi. Loputada puhta veega vähemalt 2 korda- ehk siis lasta veel läbi joosta (vajutades 2 tassi nupule) seni kuni veepaak on tühi.
Kui masinatel on katlakivieemalduse märguande tuli ja katlakivieemaldusprogramm:
1 pudel Durgol Swiss Espresso vahendit lisada veele, kuni veepaak on täis. Toimige vastavalt masina juhendile. Loputada puhta veega kuni märguandetuli kustub ja masin lülitab end ise välja.


Kasutage ainult seda toodet ja kindlaksmääratud koguses.

Kindlasti puhastada regulaarselt ka masina padjahoidjat (ehk seda sõela/alust, kuhu asetate kohvipadja). Soovitame kasutada selleks eraldi hambaharja ja mõni tilk Durgol katlakivieemaldusainet- kui sõel on eriti määrdunud, võib hoida Durgolit sõelal kauem, et vahend jõuaks toimida. Loputada sooja veega.

Ebasobivad ained: ÄÄDIKAS ja selle kontsentraadid, sidrunhape võivad kahjustada seadme sisemisi osi ega pruugi katlakivi täielikut eemaldada. Vaata ka mõju võrdlevat videot:

 

 

NB! Katlakivieemaldust on soovitav teha kõikidel espresso tüüpi masinatel (ka. padja- ja kapslimasinatel) vähemalt peale iga 400 tassi kohvi valmistamist.
Või umbes kolme kuu järel.

Tootega anname soovi korral kaasa ka Durgol Swiss Espresso eestikeelse kasutusjuhendi.

Tootevideo: